Скасовано будь-які обмеження на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Січень 11, 2016
Уточнено порядок підтвердження статусу учасника АТО для застосування пільг по військовому збору
Січень 11, 2016
Показати все

Якщо температура в квартирі нижче 18, громадяни мають право на перерахунок

опаленняА якщо нижче 12 градусів – взагалі можна не платити за рахунком, повідомив Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк розповів про механізм перерахунку тарифу за теплопостачання у випадку, якщо теплокомуненерго неякісно надали цю послугу.

Глава уряду пояснив, що якщо в квартирі температура нижче 18 градусів, громадянам необхідно подзвонити в теплокомуненерго, з яким у них укладений договір, або в ЖЕК або ОСББ, повідомити про низьку температуру і запросити комісію для складання акту. При цьому важливо дізнатися номер реєстрації цієї заявки.

Протягом 72 годин комісія повинна прибути і заактувати температуру. У тому випадку, якщо протягом 72 годин комісія не прибула, громадяни мають право самостійно скласти відповідний акт. Для цього потрібно запросити двох сусідів дял підписання такого акту.

Арсеній Яценюк зазначив, що за кожен градус нижче норми (18 градусів) рахунок за житлово-комунальну послугу повинен бути зменшений на 5%.

А в тому випадку, якщо температура в приміщенні нижче 12 градусів, громадяни взагалі не повинні платити за рахунком, підкреслив Прем’єр, для цього також потрібно скласти акт.

Джерело: Урядовий портал