Де в Україні можуть відкритися казино (Карта)
Жовтень 21, 2015
Нацбанк отримав добро на зниження граничної суми готівкових розрахунків
Жовтень 22, 2015
Показати все

Кабмін офіційно відклав “суперприватизацію”

stroitelstvo_kombikormovogo_zavoda_zavershaetsya_v_Kurskoy_obl

Дію спеціальної постанову продовжили

Кабмін продовжив на 2016 рік дію базового постанови про проведення приватизації в 2015 році, оскільки уповноважені органи управління держмайном не передали всі активи в Фонд держмайна (ФДМ) України. Про це повідомляє прес-служба фонду.

“Кабінет міністрів прийняв постанову “Про внесення змін до деяких актів Кабміну з питань приватизації”, якою продовжив на 2016 рік дію базового постанови КМУ “Про проведення прозорої та конкурентної приватизації в 2015 році”, – зазначили у ФДМ

Також у фонді повідомили, що причиною продовження терміну дії постанови є те, що уповноважені органи управління держвласністю гальмують процес передачі у ФДМУ активів для приватизації, передбачених постановою №271.

Крім того, у Верховній Раді ще не прийняли законодавчі зміни для проведення ефективної приватизації, що також є причиною продовження дії постанови.

Нагадаємо, раніше міністр економрозвитку Айварас Абромавічус заявляв, що велика приватизація в Україні почнеться не раніше 2016 року і чекати її початку в 2015 році “вкрай оптимістично”.

Раніше на вересень-грудень була запланована приватизація Одеського припортового заводу і ряду інших енергооб’єктів. Зокрема, у вересні ФДМУ розраховував продати 70% акцій Миколаївобленерго, 70% акцій Хмельницькобленерго, 50,9% акцій Тернопільобленерго і 99,9% акцій Дніпродзержинської ТЕЦ; у жовтні – 65% акцій Харківобленерго; у листопаді – 94,9% акцій Одеської ТЕЦ, 94,8% акцій Херсонської ТЕЦ і 94,6% акцій Одеського припортового заводу; у грудні – 55,2% акцій Запоріжжяобленерго.

Крім того, на вересень планували продаж 50% акцій компанії Укрнафтопродукт, на жовтень – 25% акцій Дніпровського машинобудівного заводу, на жовтень – 95% акцій підприємства Дніпрометробуд і 50% акцій машинобудівного об’єднання Оріон, а на грудень – 94,9% акцій підприємства Сумихімпром.