Мінфін розробив законопроект про легалізацію казино
Грудень 3, 2015
МОЗ розробило єдиний порядок фіксації сп’яніння у правопорушників
Грудень 15, 2015
Показати все

Рада спростила процедуру створення фермерських господарств

фермерске гоподарствоВерховна Рада України спростила процедуру створення фермерських господарств. Відповідний законопроект №2028а “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства” у першому читанні за основу підтримали 280 парламентаріїв.
Як зазначається, скорочену процедуру підготовки проекту закону до другого читання підтримали лише 197 нардепів при мінімально необхідних 226.
Основною метою законопроекту є сприяння збільшенню кількості нових фермерських господарств та їх ефективному розвитку шляхом спрощення процедури їх утворення, що також дозволить знизити рівень корупції.
Зокрема, законопроектом пропонується надати право на створення фермерського господарства всім громадянам України, незалежно від наявності у них відповідної освіти і досвіду роботи; законодавчо закріпити статус земельних ділянок фермерських господарств як земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Також документом пропонується встановити, що продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або права на них для ведення фермерського господарства виключно на земельних аукціонах.
Передбачається також встановити механізм переоформлення права оренди земельних ділянок, які надані фізичним особам і використовуються для ведення фермерського господарства, фермерське господарство як суб’єкта господарювання, та уточнити термінологію щодо майна фермерського господарства.

 

Джерело: http://sud.ua/