Уточнено порядок підтвердження статусу учасника АТО для застосування пільг по військовому збору
Січень 11, 2016
Штрафи за куріння в заборонених місцях підвищать вдвічі
Січень 26, 2016
Показати все

Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВРеєстрація ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю – це господарське товариство, статутний капітал якого поділений на певні частки. Розмір часток визначається рішенням зборів учасників та фіксується у статуті підприємства. Пропорційно розмірам часток буде розподілятися чистий прибуток товариства.

Статутний капітал ТОВ формується за рахунок внесків учасників (грошових або майнових). Обмежена відповідальність товариства полягає в тому, що його учасники ризикують виключно своїми внесками в статутний капітал даного підприємства.

Привабливою стороною ТОВ є те, що кількість і склад учасників такого товариства може бути дуже різними. Незважаючи на назву «товариство», у ТОВ може бути єдиний учасник. Однак, існує законодавче обмеження, яке слід врахувати, це те, що єдиним учасником бути можна тільки в одному товаристві з обмеженою відповідальністю. А ось максимальне число учасників ТОВ становить 100 осіб. При цьому учасниками ТОВ можуть бути як фізичні особи (не лише громадяни України, але й іноземці, і особи без громадянства), так і юридичні особи (резиденти і нерезиденти).

Наші послуги з реєстрації ТОВ

Юристи юридичної компанії «Лобі Консалтинг» мають багаторічний досвід проведення реєстрації юридичних осіб. Наші фахівці не тільки підготують статутні документи компанії, але й допоможуть Вам визначитися з видами діяльності відповідно до класифікатору КВЕД-2010, розкажуть про нюанси формування статутного капіталу.

Реєструється ТОВ дуже швидко, всього через 3 робочих днів після підписання всіх необхідних документів у Вас буде зареєстрована компанія.

Для початку роботи наших фахівців з реєстрації фірми у формі ТОВ необхідні такі документи та інформація:

 1. Назва фірми (повинна бути унікальною, перевірити можна на сайтіhttps://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch);
  2. Перелік видів діяльності, якими буде займатися компанія відповідно до КВЕД 2010 (http://kved.ukrstat.gov.ua);
  3. Копія паспорту та ідентифікаційного коду майбутнього керівника (реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  4. Копії паспортів та ідентифікаційних кодів засновників/учасників;
  5. Якщо засновником (учасником) товариства є юридична особа, то буде необхідна копія наказу про призначення директора;
  6. Відомості про розмір статутного капіталу нового ТОВ і розподіл часток. У разі формування майном – перелік майна і вартість кожного об’єкта (вартість визначається оцінкою учасників);
  7. Адреса підприємства;
  8. Номер телефону підприємства для ЄДР;

Акційна вартість реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю у місті Івано-Франківськ та Івано-Франківській області становить 1250 гривень