Оподаткування ФОП 2021. Яких сум чекати?
Грудень 8, 2020
Хочеш вийти із складу учасників ТОВ – шлях є!
Грудень 23, 2020
Показати все

Як отримати фінансову допомогу на період самоізоляції

39 725 українських працівників, у тому числі, 8 200 медиків, які знаходились на самоізоляції від COVID-19, отримали виплати на суму майже 50 млн гривень.

Розмір виплати від Фонду для застрахованої особи складає 5⃣0⃣% її середньої зарплати незалежного від страхового стажу працівника, для медичних працівників це 1⃣0⃣0⃣% середньої зарплатні.

Якщо ви мали контакт з особою, яка захворіла на COVID-19 необхідно:

– звернутися до роботодавця та пояснити, про контакт з особою, яка захворіла на COVID-19;
– попросити два тижні працювати в дистанційному режимі;

Відповідно до рішення Уряду, роботодавці на сьогодні мають право перевести своїх працівників на дистанційну (надомну) роботу.

Якщо характер виконуваної вами роботи або позиція вашого роботодавця не дозволяє працювати дистанційно

СКОРИСТАЙТЕСЯ ПРОГРАМОЮ ПІДТРИМКИ САМОІЗОЛЯЦІЇ

Фонд соціального страхування України може оплатити період перебування працюючих українців на самоізоляції у разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19.

Для отримання допомоги:

1⃣ зателефонуйте до свого сімейного лікаря, щоб він відкрив листок непрацездатності.

2⃣ передайте отриманий листок непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11» своєму роботодавцю.

3⃣ роботодавець на підставі отриманого листка непрацездатності оформлює заяву-розрахунок із зазначенням причини непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19, та передає її до Фонду для здійснення фінансування.

Також з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 Фондом організовано дистанційний прийом заяв-розрахунків від страхувальників, зокрема електронною поштою.

Будьте здорові та користуйтеся своїми правами!