Як повернути кошти за неякійсний товар
Березень 2, 2016
Поручитель може уникнути відповідальності перед банком
Березень 16, 2016
Показати все

Закон, що регулює механізм визнання особи біженцем, вступив в силу

119612

Біженці

Закон «Про внесення змін до Закону« Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту »вступив в силу.

Даний закон визначає порядок регулювання суспільних відносин у сфері визнання біженця особою, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, втрати та позбавлення цього статусу, а також встановлення правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового захисту і яким надано тимчасовий захист в Україні.

Відповідно до закону, посвідчення біженця оформляється і видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем в Україні.

Закон надає повноваження Державній міграційній службі України в разі виявлення помилок в рішеннях про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, прийнятих в т.ч. до вступу в силу цього закону, приймати рішення про внесення поправок в зазначені рішення. Це дозволить забезпечити права осіб, визнаних біженцями або особами, які потребують додаткового захисту в Україні, при наданні відповідних підтверджуючих документів або логічної письмовій аргументації на документування з правильними установчими даними.

Джерело: http://sud.ua