– правовий аналіз підстав стягнення боргу

– досудова робота з боржником

– судовий супровід

– контроль за сятягненням боргу  з боржника органами ДВС

 

Проблема повернення боргу завжди була актуальною, особливо вона загострилася в умовах економічної кризи, коли значно почастішали випадки ухилення від виконання боргових зобов’язань багатьма фізичними і навіть юридичними особами. На сьогоднішній день тяжби про стягнення боргів є одними з найбільш поширених.
Рішення в судовому порядку справ про неповернення боргу має ряд складностей, і якщо відповідач досить підкований в юридичних питаннях, він цілком може домогтися великої відстрочки, яка дасть йому можливість знайти спосіб частково, або повністю ухилитися від своїх зобов’язань, або, принаймні, збільшити терміни погашення заборгованості.
Якщо перед Вами стоїть проблема неповернення значної суми боргу, найкраще звернутися до фахівця, так як необхідно правильно оформити позовну заяву і не допустити порушення порядку її подачі до суду. Подібні помилки можуть поставити під питання рішення справи на Вашу користь.
Наші фахівці мають величезний позитивний досвід роботи в сфері стягнення боргів з фізичних та юридичних осіб та готові надати Вам допомогу в оптимальному і швидкому поверненні будь-якої заборгованості.