Юридична перевірка нерухомості

(квартири, будинки, нежилі приміщення, земельні ділянки)

    Ми гарантуємо:

  • Повна юридична перевірка продавця нерухомості
  • Повна юридична перевірка об’єкта нерухомості
  • Експертний юридичний аналіз схеми відчуження нерухомості

проблеми, що можуть виникнути при купівлі нерухомості:

ВІДСУТНІСТЬ НАЛЕЖНИХ ДОЗВОЛІВ

Відсутність у забудовника необхідних дозволів та ліцензій для законного ведення будівництва є підставою для зупинення будівництва та унеможливлює введення будинку в експлуатацію.

ВІДСУТНІСТЬ ТЕХНІЧНИХ УМОВ

Для успішного введення будинку в експлуатацію будинок має відповідати законодавчо встановленим нормам та мати підключення всіх комунікаційних систем, відповідно до проекту. Відсутність у забудовника належно оформлених технічних умов на підключення комунікацій може викликати проблеми із введенням будинку в експлуатацію.

ІПОТЕКА

Отримання забудовником кредиту під будівництво із одночасним передання об’єкту будівництва в іпотеку надає банку право відібрати новобудову в рахунок боргу.

ВІДСУТНІСТЬ НАЛЕЖНО ОФОРМЛЕНИХ ПРАВ НА ЗЕМЛЮ

Будівництво об’єкту нерухомості може проводитись на неналежно оформлених земельних ділянках або на ділянках, які не можуть використовуватись для забудови.

АРЕШТИ

Через порушення законодавства у сфері будівництва, на об’єкт будівництва може бути накладено арешт, що фактично унеможливлює його законний продаж.

СУДОВІ СПОРИ

Щодо нерухомості ведуться судові спори або судові спори ведуться забудовником із державними органами щодо законності будівництва. Вказане створює значні ризики для покупця.

НЕСПЛАЧЕНІ ПОДАТКИ

Наявність в забудовника податкового боргу може призвести до виникнення в останнього податкової застави, в тому числі щодо об’єкту будівництва, що унеможливлює його законне придбання.

НЕЗАКОННЕ ВІДЧУЖЕННЯ ЗЕМЛІ

Певні види земель в Україні не можуть бути продані, подаровані або відчужені в інший спосіб в силу законодавчих обмежень.

ШАХРАЙСТВО

Продаж об’єкту нерухомості особами, що не мають на це право шляхом обману чи зловживання довірою покупця.

ВТРАТА КОШТІВ

В договорі із забудовником можуть бути передбачені умові, відповідно до яких покупець ризикує понести додаткові фінансові втрати, зокрема, штрафи, пені, умови щодо неповернення коштів чи їх частини в разі виходу із будівництва тощо.

НАЯВНІСТЬ ОБМЕЖЕНЬ ПО РОЗПОРЯДЖЕННЮ НЕРУХОМІСТЮ

Права на нерухомість, крім власника, можуть мати інші особи, наприклад, чоловік чи дружина. Згода таких осіб на укладення угоди є обов’язковою.

НАЯВНІСТЬ РЕЧОВИХ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ НА ОБ’ЄКТ НЕРУХОМОСТІ

Наявність реєстрації в квартирі неповнолітніх або недієздатних осіб може завдати значних проблем покупцю, що пов’язані із необхідністю виселення цих осіб в судовому порядку.

НЕНАЛЕЖНО ОФОРМЛЕНІ ДОКУМЕНТИ

В процесі попередньої реєстрації (оформлення) прав на об’єкт нерухомості документи були оформлені із порушеннями законодавства або невірно.

“НЕДОБУДОВИ”

Кількість проблемних будівництв в Україні складає більше 2 тисяч.