Зупинила поліція на дорозі – маєте право на адвоката!
Липень 20, 2021
Закон про криптовалюту
Серпень 9, 2021
Показати все

Фонд державного майна України презентував новий сайт з оренди об’єктів державного майна – orenda.gov.ua

Сайт orenda.gov.ua дозволяє кожному швидко та зручно отримати інформацію про всі вакантні для оренди об’єкти державної нерухомості.

Якщо раніше оренда відбувалась за результатами конкурсу, коли чиновники голосуванням руками визначали, хто отримає об’єкт в оренду, то тепер все відбувається на онлайн-аукціонах. Стара непрозора система призводила до того, що лише в 3,6% випадках на об’єкт претендували більше одного учасника.

На інтерактивній мапі України, розміщеній на сайті, позначені всі вакантні та більшість вже орендованих об’єктів. Кожен із них у свою чергу має свою сторінку, яка містить вичерпну інформацію про активи. Завдяки цьому користувач сайту може дізнатися все про цікавий об’єкт за фотографіями та поверховим планом, які в обов’язковому порядку публікуються на сайті.

Є можливость зручних пошукових фільтрів, за допомогою яких користувач сайту має можливість знайти для себе саме той об’єкт нерухомості, який максимально відповідає його потребам за низкою критеріїв пошуку: регіон розташування, тип нерухомості, метраж, поверх розташування, ціновий діапазон стартової орендної плати, наявність тих або інших комунікацій та інше.

джерело: http://www.spfu.gov.ua/ua/news/7798.html