Дачні Будинки
Листопад 16, 2015
В Україні хочуть скасувати Господарський кодекс
Листопад 30, 2015
Показати все

Мінфін разом з Нацбанком і НАБУ пропонує метод для вирішення проблем валютних позик на житло

валютні кредити«Мінфін разом з Нацбанком і НАБУ пропонує рішення для вирішення проблем валютних позик на житло», – заявила голова відомства Наталія Яресько, представляючи документ на засіданні Уряду.
«Зараз в Україні діє мораторій на відчуження нерухомого майна, якщо воно є єдиним помешканням позичальника. Однак, це тимчасова міра, яка не вирішує проблем, а лише заморожує».
За її словами, Мінфін пропонує механізм, який реально вирішить проблему валютних іпотечних позик, що виникли із-за девальвації гривни. Яресько зазначає, що Мінфін пропонує провести конвертацію валютних кредитів за курсом на день конвертації.
«Передбачається, що тим позичальникам, які брали кредити на купівлю єдиного житла, а також на купівлю землі для будівництва такого житла, банки спишуть 25% боргу; для позичальників, які купували соціальне житло (тобто квартири площею до 60 кв. м і будинки до 120 кв. м.), спишуть не менше 50%; інвалідам, учасникам АТО, ветеранам, багатодітним сім’ям – більше 70%», – зазначила глава Мінфіну.

 

Джерело: http://sud.ua/