Анулювання реєстрації платника ПДВ при реорганізації підприємства шляхом виділу не здійснюється
Травень 14, 2019
Змінено Порядок відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями
Травень 20, 2019
Показати все

Онлайн-генерація ордерів на надання правничої (правової) допомоги

На сайті Національної асоціації адвокатів України (НААУ) опубліковано текст Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги, яке встановлює єдині для всіх адвокатів України, адвокатських об’єднань/адвокатських бюро правила виготовлення, оформлення, зберігання та обліку ордерів.

Нагадуємо, що з 16 квітня 2019 року адвокати мають змогу отримувати бланки ордерів на надання правничої (правової) допомоги через сайт НААУ.

Ордер, згенерований онлайн, містить усі необхідні реквізити звичайного ордеру, а також має двовимірний штрих-код (QR-код) з посиланням на профайл адвоката в ЄРАУ. При генеруванні ордерів автоматично присвоюється серія кожного регіону.

Сервіс працює через особистий кабінет адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Облік згенерованих ордерів здійснюється автоматично системою управління електронної бази даних ЄРАУ. Історія генерування ордерів відображається у відповідному розділі «Особистого кабінету адвоката» на офіційному веб-сайті НААУ та у адміністративній частині електронної бази даних ЄРАУ.

Відповідно до Рішення від 12 квітня 2019 року, адвокатам України в строк до 01 січня 2022 року дозволено використовувати Типову форму ордера, виготовлену друкарським способом на замовлення ради адвокатів регіону.