Верховний Суд зробив висновок про майнові права дітей при укладанні іпотечного договору
Березень 30, 2016
Питання реструктуризації валютних кредитів буде доопрацьовуватися в парламенті
Квітень 13, 2016
Показати все

Покарання для п’яних водіїв: депутати пропонують внести зміни до КпАП

zeonOUxpemYУ парламенті зареєстрований законопроект № 4373 про посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані сп’яніння або під впливом ліків.

Пропонується внести зміни в ст. 25 і ст. 130 КпАП і посилити відповідальність за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі – в стані сп’яніння).

Законопроектом передбачається, що позбавлення права керування ТЗ разом з оплатним вилученням та конфіскацією предметів можуть застосовуватись як основні, так і як додаткові адмінстягнення.

Проектом суттєво збільшуються розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за керування в стані сп’яніння:

– Штраф 600 нмдг (замість 200), термін позбавлення прав 1 рік;

– При повторності (2 рази протягом 5 років) – штраф 2400 нмдг, позбавлення прав на 10 років (зараз тільки позбавлення прав на 1 – 10 років);

– За вживання після ДТП – штраф 1200 нмдг, позбавлення прав на 3 роки, адмінарешт на 15 діб (зараз тільки позбавлення прав на 2 -3 роки, адмінарешт на 10- 15 діб).

джерело: http://sud.ua/