В Україні заборонять фінансові піраміди
Квітень 20, 2016
Як “з нуля” створити ОСББ (інфографіка)
Червень 29, 2016
Показати все

Українці зможуть знімати готівку з картки прямо в магазині

debit-card-reader

Українці зможуть зняти частину готівки зі своєї карти або внести на неї кошти в момент оплати покупки в касі будь-якого магазину. Законопроект, що передбачає такі нововведення, буде зареєстрований у Верховній Раді на початку травня. Про це розповів Андрій Журжій, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, в ході вчорашньої конференції.

«Законопроект покликаний врегулювати деякі законодавчі перепони, які на сьогоднішній день існують», – зазначив Андрій Журжій.

Ініціатива надасть можливість власнику картки в момент оплати покупки в касі будь-якого торговця зняти частину готівки. Крім цього, клієнти отримають можливість поповнити карту також в касі, наприклад, перерахувати на неї здачу. Таким чином, українські роздрібні торговці можуть стати точками доступу власників карток до готівкових коштів, а також буде розширена інфраструктура доступу до використання платіжних карт.

«Ми переконані, що повинні максимально скорочувати кількість готівкових розрахунків в Україні, якщо хочемо рухатися вперед», – упевнений депутат.

джерело: http://sud.ua/