В Україні впроваджують процедуру банкрутства фізичних осіб
Липень 20, 2015
Які суми не входять до складу доходу юридичної особи?
Липень 20, 2015
Показати все

ВР заборонила надавати комунальні послуги дешевше собівартості

ВР зобов’язала регулятора ринку встановлювати тарифи на послуги компаній-постачальників на рівні, що забезпечує їх рентабельну роботу.
Верховна Рада заборонила надавати комунальні послуги за тарифами нижче собівартості і зобов’язала регулятора ринку встановлювати тарифи на послуги компаній-постачальників на рівні, що забезпечує їх рентабельну роботу.
За проект закону № 2029-а “Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг” у другому читанні проголосував 261 депутат Верховної Ради. Закон передбачає, що у разі встановлення тарифів нижче рівня собівартості, орган місцевого самоврядування, який прийняв таке рішення, повинен з місцевого бюджету відшкодувати різницю між тарифом і собівартістю.
“Встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво не допускається”, – йдеться в проекті закону.
Регулятором ринку комунальних послуг є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.