Купити – продати дорого???? Ми зробимо дешево!!!!!!!
Липень 25, 2018
Суди не наділені повноваженнями звертати стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності на нього за іпотекодержателем.
Травень 13, 2019
Показати все

Юридичний аудит (Due Diligence) об‘єктів нерухомості

Юридичний аудит (Due Diligence) об‘єктів нерухомості
Юридичний аудит об’єкта нерухомості є необхідним кроком на шляху до придбання такого об’єкта (цілі). Вчасне виявлення ризиків, пов’язаних з об’єктом-ціллю допоможе справедливо оцінити вартість та доцільність такої інвестиції, а також (за можливості) усунути виявлені ризики ще до придбання об’єкту.

Юридичний аудит земельних ділянок включає перевірку законності володіння та користування земельними ділянками, отримання всіх необхідних погоджень та дотримання необхідних процедур при їх відведенні, вилученні, зміні цільового призначення та ін., перевірку законності угод щодо земельних ділянок, дотримання обмежень встановлених для земель сільськогосподарського призначення тощо.

Глибокий досвід юристів фірми та вміння орієнтуватися у будівельних, санітарних нормах, інших нормативних документах, містобудівній і землевпорядній документації дає змогу перевірити не лише відповідність документів на земельну ділянку формальним вимогам, а і проаналізувати можливість будівництва та використання об’єкта на конкретній ділянці з урахуванням навколишньої забудови, охоронних зон, інших обмежень у використанні земельної ділянки.
Як правило, аудит нерухомості не обмежується одним об’єктом (як будівля та/або земельна ділянка), а включає перевірку, виявлення проблемних моментів та консультування щодо комплексних промислових, виробничих, торгівельних та інших об’єктів.