Усиновлення дитини іноземцем в Україні
Жовтень 22, 2020
Звільнення від боргів за допомогою процедури банкрутства фізичної особи – реальність чи мрія?
Листопад 12, 2020
Показати все

Зібрались на відпочинок у теплі краї – мінімізуйте ризики!

Мрієте про море?.. Чим холодніше стає в Україні, тим більше хочеться потрапити у теплі країни, поніжитись на сонечку та скупатися в морі. Так важко втриматись від спокуси, коли Інтернет  майорить безліччю вигідних пропозицій доступних турів до Єгипту, Туреччини, Домініканської республіки та інших країн, де зараз тепло і сонячно.

Але для того, аби отримати від запланованого (або і спонтанного) відпочинку море лише позитивних вражень та повернутись справді відпочилими, радимо підготуватись до поїздки, дотримавшись простих наступних порад:

  • Переконайтесь у надійності обраного Вами туроператора.

Так, на сайті Мінінформполітики (скориставшись простою комбінацією клавіш Ctrl+F) за посиланням будь-який турист може легко перевірити наявність ліцензії у туроператора, який пропонує йому свої послуги в організації подорожі.

Випадки шахрайства в туризмі доволі розповсюджені. Зазвичай, довірливі потенційні туристи спокушаються дуже приємними цінами від невеличких турагентів, віддають їм гроші за тур, а потім продавець зникає. Або ж туристи отримують гіршу послугу, ніж їм обіцяли. Тому, якщо не хочете зіпсувати собі відпочинок, не ведіться на «супер дешеві» тури, як-то кажуть : «Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці».

  • Перед виїздом радимо Вам обов’язково зв’язатися з авіакомпанією, туристичною фірмою чи тим оператором, через якого ви бронювали поїздку, та уточнити актуальний стан карантинних обмежень у країні і перевірити статус вашого бронювання. В умовах карантину ситуація може змінюватись, то ж, перебувайте з оператором на постійному зв’язку.
  • Було б чудово паралельно зв’язатися з дипустановою України в країні, куди запланували подорож, або ж із представництвом цієї держави в Україні. Саме офіційні державні органи зможуть надати Вам найповнішу та найактуальнішу інформацію щодо чинних обмежень. Збережіть собі контактні номери телефонів гарячої лінії Міністерства закордонних справ (станом на сьогодні +38 (044) 238-16-57).
  • Ретельно вивчіть умови свого страхового полісу. Радимо переконатися, що він покриває витрати, що можуть виникнути у випадку «надзвичайної» ситуації, наприклад, інфікування коронавірусом.
  • Зробіть тест на коронавірус в Україні, щоб уникнути необхідності його здавання в одній з лабораторій країни відпочинку вже після прильоту. Це зекономить Ваші час, гроші, а головне – додасть впевненості, що Ви не потрапите під самоізоляцію одразу після приїзду в аеропорт.
  • Візьміть з собою не тільки необхідний виключно для Вас намір медичних препаратів, а й додаткову пачку захисних масок та одноразових рукавиць. До речі, в аптеках Єгипет продають якісні та дешеві лікарські препарати, що ефективніші наших аналогів, тому багато туристів поповнюють ними свої аптечки.
  • Перебуваючи на відпочинку, слідкуйте за новинами місцевих органів влади, так як в окремих регіонах, наприклад, влада може ввести комендантські години, яких краще дотримуватись.
  • Подбайте про наявність додаткових грошових коштів на випадок «позаштатних» ситуацій. Так, враховуючи карантин, ризик того, що, наприклад, зворотні рейси в Україну можуть бути скасовані і доведеться купувати нові білети або ж затриматись за кордоном більше запланованого, звичайно, існує. Візьміть з собою не тільки готівку, а й платіжні карти.