Звільнення від боргів за допомогою процедури банкрутства фізичної особи – реальність чи мрія?
Листопад 12, 2020
Оподаткування ФОП 2021. Яких сум чекати?
Грудень 8, 2020
Показати все

Зміни в ПДР: що нового

Підстава: Постанова КМУ від 11 листопада 2020 р. № 1105.

Оновлені правила:

1⃣на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів дозволяється рух та зупинка велосипедистів.

2⃣Мотоцикли з боковим причепом належать до категорії А, а не B1.

3⃣У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

4⃣Пасажири, користуючись транспортним засобом, повинні користуватися засобами пасивної безпеки (підголовниками, ременями безпеки, де їх установка передбачена конструкцією), а пасажири з інвалідністю, можуть не користуватися ними тільки якщо їх фізіологічні особливості унеможливлюють користування (було “завжають користуватися”).

5⃣Інструктори з водіння тепер зобов’язані пристібатися ременями безпеки, якщо за кермом учень. Учні зможуть практикуватися на дорозі тільки якщо у них немає протипоказань до навчання, підтверджених медичною довідкою.

6⃣Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, крім випадку закріплення заднього номерного знака на додатковому обладнанні, що призначене для тимчасового перевезення багажу або вантажу, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чисті і достатньо освітлені.

Зображення змінених дорожніх знаків гортай в каруселі.

P. S. Дороги Вам без цвяхів і жезлів!