Територіальні громади зможуть об’єднуватися, не змінюючи межі районів
Березень 15, 2017
Держава оплатить половину вартості кредитного житла учасникам АТО і переселенцям
Березень 17, 2017
Показати все

Аграріям компенсують покупку вітчизняної техніки

news_09_09_2013!03

.

Сільськогосподарські виробники зможуть повернути частину грошей, витрачених на покупку вітчизняної техніки і обладнання. Часткова компенсація надається на техніку, ступінь локалізації виробництва якої перевищує 60% (для тракторів і спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення – від 20 до 35%).

Перелік техніки та обладнання, вартість яких буде частково компенсована за рахунок бюджетних коштів, буде складений спеціальною комісією і розміщений на сайті Мінекономрозвитку. У перелік буде включена техніка виробників, які є резидентами України не менше 2 років, мають всю необхідну конструкторсько-технологічну документацію, виробляють продукцію на території України і забезпечують гарантійне і післягарантійне обслуговування товарів.

Часткова компенсація становить 20% вартості техніки та обладнання без урахування ПДВ. Для отримання грошових коштів сільгоспвиробник повинен звернутися в державний банк із заявкою та документами, що підтверджують покупку техніки або обладнання.

Техніка та обладнання, вартість яких була частково компенсована державою, не підлягає продажу протягом 3 років з моменту покупки. У разі порушення цієї вимоги, сільгоспвиробник зобов’язується повернути отримані кошти і протягом наступних трьох років не зможе знову звернутися за компенсацією.

Порядок часткової компенсації вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки затверджений постановою Кабміну від 1 березня 2017 року № 130.

 

джерело:http://jurliga.ligazakon.ua/news