Аграріям компенсують покупку вітчизняної техніки
Березень 15, 2017
Створюється реєстр військовозобов’язаних
Березень 17, 2017
Показати все

Держава оплатить половину вартості кредитного житла учасникам АТО і переселенцям

384677689

.

Державна підтримка в розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та / або пільгового іпотечного житлового кредиту буде надаватися учасникам АТО і внутрішньо переміщеним особам.

На оплату половини вартості житла зможуть претендувати особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого та восьмого пункту 1 статті 10 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту », а також внутрішньо переміщені особи, на яких поширюється дія Закону« Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб ».

При цьому збільшена з 3 до 7% річних (пропонувалося збільшити до 10%) процентна ставка фінансування за кредитами на будівництво (придбання) доступного житла у разі надання кредитів за рахунок бюджетних коштів фінансовою установою – виконавцем державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла.

Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону« Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва »(щодо реалізації державних житлових програм)» (проект № 4550) прийнятий на вечірньому засіданні ВР 16 березня.

 

 

Джерело: http://jurliga.ligazakon.ua/news