Держава оплатить половину вартості кредитного житла учасникам АТО і переселенцям
Березень 17, 2017
На час проведення антитерористичної операції забороняється нарахування пені та/або штрафів
Березень 20, 2017
Показати все

Створюється реєстр військовозобов’язаних

30340_1_234x234_2_234x234

.

Ввводітся автоматизований військовий облік військовозобов’язаних (призовників). Для цього створюється Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних.

Реєстр ведеться для:

– Військового обліку;

– Планування і виконання заходів по мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом;

– Інформування звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Відомості про військовозобов’язаних (призовників) незалежно від місця їх проживання або перебування підлягають обов’язковому внесенню до Реєстру.

До персональних даних військовозобов’язаного (призовника) відносяться відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, за якими воно може бути конкретно ідентіфіціровано. Власником персональних даних військовозобов’язаних (призовників) в Реєстрі є Міноборони, розпорядником персональних даних – Генеральний штаб ЗСУ.

Військовозобов’язані (призовники) зможуть отримувати інформацію про своє включення до Реєстру, про внесені відомості, а також заявляти про неправомірне в ключення (невключення) до Реєстру, вимагати виправлення недостовірних відомостей.

Персонально-якісний облік призовників і військовозобов’язаних передбачає облік відомостей (біографічні дані, стан здоров’я, результати співбесід тощо) щодо призовників і військовозобов’язаних, які узагальнюються в особових справах призовників або в облікових картках військовозобов’язаних і реєструються в Єдиному державному реєстрі військовозобов’язаних. Ведення персонально-якісного обліку покладається на районні (міські) військові комісаріати.

Закон «Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних» (проект № 2504а-д) прийнятий  16 березня.

 

 

 

 

 

Джерело:http://jurliga.ligazakon.ua/news