Нормативи споживання газу для населення без лічильників можуть збільшити майже на 50%
Жовтень 22, 2015
Кабмін схвалив законопроект щодо протидії інтернет-піратству
Жовтень 22, 2015
Показати все

ФНС отримала право блокувати інтернет-ресурси

1418889415_9f02be43d816ab9716373c7c9abcb0ff
З 22 жовтня 2015 року розширюється функціонал Федеральної податкової служби – відомство отримало можливість визнавати інформацію в Інтернеті незаконною і блокувати інтернет-сайти. Мова йде про регулювання онлайн-ринку азартних ігор і лотерей – за дотриманням законодавства в даному сегменті і буде тепер стежити ФНС.
Функціонал ФНС расширется у відповідності з Постановою Уряду РФ від 12 жовтня 2015 року, що змінює порядок функціонування так званого «реєстру заборонених сайтів».Податківці тепер будуть самостійно виявляти нелегальні сайти або отримувати інформацію про них від саморегулівних організацій букмекерів, та приймати рішення про їх негайного блокування. Юридична підстава – порушення закону “Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азаратных ігор” і закону “Про лотереї”.
Сам по собі заборона проводити азартні ігри в Інтернеті не новий і був встановлений ще Федеральним законом від 29.12.2006 № 244-ФЗ «ПРО державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор і про внесення змін у деякі законодавчі акти Російської Федерації», нагадує юрист «Качкін і Партнери» Максим Алі.
Спеціальна норма про можливість блокування онлайн-казино з’явилася ще в минулому році, проте до останнього часу не було визначено державний орган, уповноважений приймати рішення включати сайт до реєстру заборонених чи ні.
Максим Алі звертає увагу, що на практиці приклади блокування сайтів за проведення азартних ігор зустрічалися ще до прийняття нових норм законодавства. Блокування здійснювалася на підставі рішення суду, який вправі визнати інформацію, що міститься на сайті, забороненої до поширення. Проте блокування сайтів через суд не могла бути такою ж швидкою і масштабною, як блокування за рішенням уповноваженого органу.

 

Джерело: http://ko.ru