Реєстрація ТОВ
Січень 12, 2016
100 млрд ПДВ Фіскальна служба планує цього року відшкодувати бізнесу
Січень 26, 2016
Показати все

Штрафи за куріння в заборонених місцях підвищать вдвічі

штраф за куріння

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, що передбачає збільшення розміру штрафів за правопорушення, пов’язані з курінням у заборонених місцях.

Відповідний проект закону України №3788 від 20 січня 2016 внесений народним депутатом Геннадієм Кривошеєм (ПП “Народний фронт”).

Так, законопроектом пропонується встановити розміри штрафів за куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, у розмірі від шести до 20 (зараз від трьох до 10) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, при повторному порушенні – від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів (зараз від 10 до 20).

Крім того, проектом закону пропонується встановити заборону на куріння біля під’їздів, входів і виходів житлових будинків, ТЦ, ТРЦ, дитячих установ, магазинів, підприємств, установ та будинків всіх форм власності в радіусі 20 метрів.

Як повідомлялася, Рада в рамках внесення правок до Податкового кодексу (№3688) проголосувала за норму про надання уряду права встановлювати мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на тютюнові вироби.

За матеріалами Діло