Як отримати фінансову допомогу на період самоізоляції
Грудень 22, 2020
Європротокол
Грудень 28, 2020
Показати все

Хочеш вийти із складу учасників ТОВ – шлях є!

 

         Відповідно до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» варто зазначити, що у разі, якщо частка учасника в статутному капіталі Товариства становить 50% і більше, то для його виходу необхідна нотаріально посвідчена згода інших учасників такого товариства.

Проте, у випадку, якщо частка учасника в статутному капіталі становить менше 50 %, то такий учасник може вийти із Товариства в будь який час без згоди інших учасників. Для цього необхідна заява про вихід від імені такого учасника (посвідчена нотаріально). Варто зазначити і те, що учасник вважається таким, що вийшов із ТОВ із дня державної реєстрації його виходу.

ВАЖЛИВО! Якщо в товаристві є всього лише один учасник, то він не може просто вийти, оскільки вихід учасника з товариства, внаслідок якого у товаристві не залишиться жодного учасника, забороняється. Що робити в такому випадку чи у випадку, якщо учасник Товариства володіє 50 і більше відсотками у статутному капіталі? Звертайтеся! А ми зі своєї сторони намагатимемося знайти найкращий варіант для вас.