Аліменти на утримання дітей: що цікавого?
Квітень 6, 2021
ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ КРИПТОВАЛЮТ ТА ІНШИХ ВІРТУАЛЬНИХ АКТИВІВ В УКРАЇНІ!
Травень 27, 2021
Показати все

ХТО І ЯК ТЕПЕР ЗМОЖЕ КУПУВАТИ ЗЕМЛЮ В УКРАЇНІ

1 липня 2021 року набирає чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення”
Мета – запустити обіг землі сільськогосподарського призначення в Україні.
ОСОБЛИВОСТІ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ:
1. Придбати землі сільськогосподарського призначення зможуть ЛИШЕ УКРАЇНЦІ ЯК ФІЗИЧНІ ОСОБИ, І ЛИШЕ ДО 100 га в одні руки.
Земля, якою громадянин володів до набуття чинності цього закону не враховується;
2. Переважне право на придбання надаватиметься тим, хто орендує землю з 2010 року. Ціна на земельні ділянки до 2030 року не може бути нижчою нормативної грошової оцінки.
3. Починаючи із січня 2024 року купувати землю зможуть і компанії, але за умови, що серед кінцевих власників компанії є лише громадяни України, українські територіальні громади або держава.
Площа землі у власності юридичної особи не може перевищувати загальної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які можуть перебувати у власності всіх її учасників, але не більше від 10 000 га;
Збільшується й кількість землі, якою може володіти одна людина: до 10 тис. га.
4. Банк може отримати землю у власність лише як заставне майно і повинен продати отриману земельну ділянку протягом 2 років.
5. Держава може допомогти вам купити землю, особливо якщо ви – фермер.
Закон доручає Кабміну розробити порядок підтримки громадян та юридичних осіб, які хочуть купити землю, зокрема – підготувати нормативну базу для створення фонду розвитку сільських територій, одне із завдань якого підтримка малих і середніх сільгоспвиробників.
З приводу консультацій та юридичного супроводу купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення звертайтеся в приват або за телефоном +380989799779.
P.S. Пам’ятайте, що в умовах сьогодення земля це товар, капітал і головне – ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР!